اسانس کشمش

اسانس کشمش فرانسویی پلمپ

اسانس کشمش چیست:(دو بخش)

بخش اول:ظاهری وآنالیز جزئی

اسانس کشمش فرانسویی محلول بوده و رنگ شفاف یا مایل به زردی دارد ودارای عطر و طعم عالی است این اسانس حلال در آب روغن و الکل است.

بخش دوم:انواع روش های بدست آمدن کشمش

اسانس کشمش ماده ای است که از تقطیع و یا روش های مختلف دیگر بدست میاید در ادامه به انواع روش های آن میپردازیم.

1_تقطیع:در روش تقطیع کشمش را در ظرف ریخته و با مواد خاص جوشانده میشود و به طور طبیعی اسانس بدست میاید.

2_ماسراسیون:که حجمی از اسانس را خشکانده و بعد آسیاب کرده وسپس بعد از مدتی آن را با حلالی قوطه ور میکنیم و بعد از مدتی ماندن تبدیل به اسانس کشمش میشود

3_پرکولاتور:کشمش را داخل ظرفی مخروطی میریزیم و بعد از اضافه کردن مواد خاص آن را جوشانده و با لوله های که داراست و دمای آن مخروطی اسانس گیری انجام میشود.

4_سوکسله:در سوکسله کشمش در کاغذ صافی ضد حرارت قرار میگیرد و بعد از مدتی ماندن همراه با آب و مواد او روغن های دیگر تبدیل به اسانس خواهد شد

موسوم ترین روش های اسانس گیری کشمش با 4 روش بالا انجام میشود روش دیگری بانام کلونچر هم هست ولی کاربردی نیست و همچنین اسانس با کیفیتی نمیتوانید بگیرید.

نام های دیگر اسانس کشمش

مویز/انگور/Raisin essential oil/Currant essential oil/grape essential oil

مصارف اسانس کشمش

 1. شیرنی
 2. کیک
 3. شکلات
 4. دمنوش
 5. نوشیدنی
 6. شیرنی جات
 7. طب سنتی
 8. روغن

اسانس کشمش بازار فروشش در ایران

این اسانس در ایران درارای مرغوبیت بالای است و یکی از اسانس های پر مصرف کشور است(جزو 10اسانس پر مصرف کشور) این اسانس در انواع صنایع غذایی کاربرد دارد.

شرکت

میعاد شیمی

اسانس کشمش برای طعم دهنده عرق کشمش

این ماده ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و حاویی ویتامین A/B/Dاست این ماده در کشور های فرانسه و آلمان که یکی از تولید کنندگان اصلی این اسانس هستند مصرف بسیار بالایی دارد (حدود 80درصد تولید از 100درصد مربوط به مصرف داخلی است) و بیشتر در طعم دهنده عرق کشمش یا عرق سگی مورد مصرف قرار میگیرد.

بسته بندی اسانس کشمش

بسته بندی این محصول به صورت پلمپ 10کیلویی بوده ولی شرکت میعاد شیمی امکان خرید کمتر از 10کیلو هم برای مشتریان فراهم نموده اسانس پلمپ بوده با کیفیت بسیار بالا و با قیمت عمده

خرید اسانس کشمش

شرکت میعاد شیمی مفتخر است که جزو اصلی ترین وارد کننده اسانس کشمش است این شرکت با توجه به مصارف متعدد کاربران از شرکت های فرانسویی و المان بیشتر واردات خودش را از این دو کشور انجام میدهد.

و به طور روزانه فروش این محصول را عهده دار است و شرکت های تقلب کار و کسانی که اسانس های درجه 4یا5را به مشتریان تحویل میدادند را حذف کرده.

روش های خرید اسانس کشمش

1روش حضوری که با حضور گرمتان میتوانید محصول را مشاهده و خریداری نمایید.

2روش غیر حضوری یا انلاین که با سفارش در سایت واتساپ یا تماس میتونید این کار را انجام دهید این شرکت با توجه به مشتری کیفیت عالی را به مشتریان ارائه میدهد

آنالیز اسانس کشمش:

شرکت میعاد شیمی همچنین به مشتریان خود که انالیز نیازر دارند آنالیز محصول را ارائه میکند تا صرفا افراد آگاهیشان نسبت به محصول بالا تر برود و این که خیالشان راحت باشه نسبت به خرید محصول.

اسانس کشمش فرانسویی

حداقل و حداکثر مقدار سفارش اسانس کشمش:

 1. بسته بندی 10کیلویی
 2. بسته 10تا1کیلویی
 3. بسته 1کیلو تا 0.100گرم

پس کمترین مقدار فروش اسانس کشمش 100گرم و حداکثر فروش نامحدود….

راه های اعتباری با شرکت میعاد شیمی:

09122838574 02136617962 09129628027

مهندس ارجمندی

اسانس کشمش فرانسویی
تصویر راه ارتباطی با میعاد شیمی

آب اکثیژنه صنعتی آب مقطر آب مقطر 1بار تقطیر آب مقطر 2بار تقطیر آب مقطر3بار تقطیر آب مقطر با کیفیت بالا آب مقطر درجه آّب مقطر اسانس بادام اسانس بادام تلخ اسانس سیب اسانس سیب ترش اسانس سیب دیجی کالا اسانس سیب سبز اسانس طبیعی پرتقال اسانس پرتقال برای پوست اسانس پرتقال برای کیک اسانس پرتقال دیجی کالا اسانس کشمش استفاده از اسانس پرتقال در کیک تری تری اتانول آمین خرید آب اکثیژنه خرید اسانس کشمش خرید اینترنتی آب اکثیژنه خرید تری اتانول آمین خرید سفید کننده خرید هیدروژن پراکسید خریذ آب مقطر خلوص اتانول آمین خواص اسانس بلوبری فرمول تری اتانول آمین فروش آب اکثیژنه فروش آب مقطر فروش اسانس کشمش فروش تری اتانول آمین فروش هیدروژن پراکسید قیمت آب اکثیژنه قیمت آب مقطر قیمت اسانس پرتقال قیمت تری اتانول آمین قیمت جهانی نرمال بوتانول نرمال بوتانول هیدروژن پراکسید کار بدر تری اتانول آمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *