اسانس گریپ فروت

اسانس گریپ فروت
اسانس گریپ فروت
اسانس گریپ فروت که از پوست گیاه گریپ فروت استخراج می شود، قرن ها است که برای کمک التهابافزایش وزن مصرف قند استفاده می شود. ضمنا گریپ فروت می تواند باعث کاهش وزن شود. این اسانس، یک ماده ضد استرس، ضد التهاب، غذای آنتی اکسیدانی و ضد سرطان زا محسوب می شود. اسانس گریپ فوروت

اسانس روغنی گریپ که مجموعه ای از ترکیبات فرار مفید را در خود جای داده است، برای سلامتی بدن بسیار مفید است. ما در این مقاله، فواید و خواص شگفت انگیز آن را برایتان بازگو می کنیم. اسانس گریپ فوروت

خرید اسانس گریپ فروت

برای خرید اسانس گریپ فروت با بهترین قیمت و بهترین کیفیت همین الان با شماره ما تماس بگیرید:09129628027

اسانس گریپ فروت

به عنوان یکی از همه کاره ترین اسانس ها، عطر ، دقیقاً مانند خود میوه واقعی، تازه و کمی تلخ است . این ماده از طعم و بوی مرکبات برخوردار است، به همین دلیل بسیاری از مردم دوست دارند از آن در محصولات تمیز کننده خانگی طبیعی و لوسیون های زیبایی خانگی، صابون ها یا مواد آرایشی استفاده کنند.

این اسانس یک عصاره قوی است که از گیاه گریپ فروت Citrus paradisi گرفته شده است. خرید اسانس گریپ فروت طرفداران بسیاری دارد.

فواید اسانس گریپ فروت

از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ضد عفونی سطوح
  2. پاکسازی بدن
  3. کاهش افسردگی
  4. تحریک سیستم ایمنی بدن
  5. کاهش احتباس مایعات
  6. مهار ولع مصرف شکر
  7. کمک به کاهش وزن

به طور طبیعی دارای آنتی اکسیدان و مواد شیمیایی شیمیایی گیاهی است که باعث کاهش استرس اکسیداتیو و التهاب های ایجاد کننده بیماری می شود. بسیاری از مزایایبه دلیل یکی از ترکیبات اصلی آن به نام لیمونن است (که حدود 88 تا 95 درصد روغن را تشکیل می دهد).  لیمونن یک ماده شیمیایی شیمیایی ضد سرطان، عامل پیشگیری از سرطان است که از DNA و سلولها در برابر آسیب محافظت می کند. علاوه بر لیمونن، حاوی آنتی اکسیدان های قدرتمند دیگری از جمله ویتامین C، میر سن، ترین، پینن و سیترونلول است.

معمولاً از برای مقابله با گلو و عفونت های تنفسی، خستگی، دردهای عضلانی و همچنین به عنوان یک درمان طبیعی برای آرتروز استفاده می شود. همچنین به طور مداوم توسط افرادی که برای کاهش وزن تلاش می کنند، استفاده می شود. گفته می شود که به افزایش سطح انرژی و متابولیسم کمک می کند، بعلاوه می تواند باعث کاهش ولع مصرف قند شود.

به عنوان یک عامل سم زدایی طبیعی، می تواند به کبد کمک کند تا بدن را از سموم و مواد زائد پاک کند، به علاوه می تواند سیستم لنفاوی شما را فعال کرده و احتباس مایعات را کنترل کند.

ویدیو اسانس گریپ فروت

میعاد شیمی(مهندس ارجمندی) 09122838574 09129628027 36617962

اسانس آناناس اسانس آناناس با کیفیت اسانس انار اسانس انار برای سلامتی اسانس انار برای چه کشوریست اسانس انار قیمت اسانس انار کاربرد اسانس انگور اسانس انگور چیست اسانس کشمش اسانس کشمش آلمانی اسانس کشمش درجه 1 اسانس کشمش چیست خرید اسانس آناناس خرید اسانس انگور خرید اسانس کشمش خواص اسانس انار درست کردن اسانس آناناس طرز تهیه اسانس آناناس فروش اسانس انگور فروش اسانس کشمش قیمت اسانس آناناس قیمت اسانس انگور ویدیو اسانس کشمش کاربرد اسانس آناناس کاربرد اسانس انار کاربرد اسانس انگور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *