اسانس پسته

اسانس پسته

 اسانس پسته خوراکی دارای طعم آجیلی خوشمزه و شور را می دهد. اسانس پسته در اشکال مختلف بستنی و تافی استفاده می شود. این اسانس با ترکیبی از طعم دهنده های دیگر می تواند بسیار مخاطب پسند باشد. استفاده از این اسانس همراه با طعم زعفران در بستنی سنتی طعم خاصی را ایجاد خواهد کرد. فروش این اسانس برای مصارف خوراکی به صورت حلال در آب و روغن مایع می باشد.

استفاده از این اسانس بسیار متفاوت است و در ساخت لوازم آرایشی، عطر، عطر، مربا، ژله، کیک تولد یا حتی در تولید عود استفاده می شود. با توجه به این واقعیت است که این اسانس در از بین بردن موخوره ، ترمیم موهای آسیب دیده دارد.

خرید اسانس پسته

آلمان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان این اسانس است که شرکت های داخلی ایران این اسانس را وارد می کنند. شما می توانید این محصول را از طریق وب سایت شرکت میعاد شیمی. واردات اسانس پرطرفدار پسته و فروش این اسانس در ايران  انجام می شود.

خواص اسانس پسته

این ترکیب از موادی تشکیل شده است که کورونوئیدها  نامیده می شوند. این مواد در پسته برای تقویت چشم بسیار مفید هستند. مناسب برای مصرف بیمارانی که بیماری مانند آب مروارید دارند. یکی دیگر از کاربرد های این اسانس وجود چربی های تک اشباع است که به کاهش کلسترول LDL کمک می کند. این اسانس مناسب برای تولید چربی های مفید بدن است.بر اساس آزمایش های آنتی اکسیدان های گلیکاسیون را کاهش خواهد داد و در نتیجه به عنوان کنترل کننده دیابت مفید خواهند بود. علاوه بر این، خواص ضد التهابی دارد و درد التهابی از جمله آرتروزرا کاهش می دهد.

کاربرد اسانس پسته 

  1. تولید کیک
  2. تولید آدامس
  3. تولید بستنی
  4. تولید ژله
  5. تولید دمنوش
  6. و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *