اسانس ازگیل

اسانس ازگیل

خرید و فروش اسانس ازگیل.

گلابی جنگلی یا همون ازگیل چیست:

گلابی جنگلی به گلابی وحشی و گلابی ژاپنی نیز معروف است و از سرده ازگیل و خانواده گلابی و سیب است. اگرچه میوه زرد آن شبیه به ازگیل به نظر می رسد، اما بافت کاملاً شیرین و ترش  و طعم بسیار شبیه گلابی دارند. این میوه به صورت خوشه است و هر خوشه ۷ تا ۸ تا از آن ها در یک دسته قرار می گیرند. برای تهیه و خرید گلابی وحشی در بهار و اوایل تابستان  دنبال آن بروید، البته انواع مختلف گلابی های جنگلی تا پاییز هم برداشت می شوند.

گلابی وحشی  (pyrus boissieriana) نادرتر از گلابی است. میوه های این درخت خوشه بندی است. میوه آن بسیار جالب است و هنگامی که آن را می خورید، متوجه بافت گلابی آن می شوید. درختی به ارتفاع تقریبی پنج متر است.

این دانه دارای طبع معتدل است  و بر اساس تحقیقات، در طب سنتی از خواص آن برای آرامش اعصاب، نرم کردن سینه ،افزایش ادرار بیماران، ، بهبود کلی بدن، تقویت نیروی جنسی و جسمی،  خاصیت قاعده آوری استفاده می شد. دانه های گلابی وحشی به طور گسترده ای در عربستان سعودی مورد استفاده قرار می گیرند. اسانس ازگیل

با توجه به فرهنگ لغت دهخدا، آنچوچک، به میوه با جثه کوچک گفته می شود، همچنین از نظر لغوی به معنای ریز و کوچک است. و یک کنایه به کسی که از نظر جسمی یا قابلیتی کوچک است. در نتیجه آنچوچک توهین یا عبارتی با معنای نامناسب نیست.

در مورد خواص غذایی و درمانی گلابی های وحشی اطلاعات اندکی موجود است، ولی این نوع گلابی ها خواص تغذیه ای و درمانی گلابی را دارند زیرا یکی از گونه های آن هستند. این میوه طبیعتی سرد و خشک دارد و ملین است و قلب، شکم و کبد را تقویت می کند. سرشار از ویتامین C است پتاسیم آن اسید اوریک و فشار خون بالا را کاهش می دهند و برای نقرس  مفید هستند.

اسانس ازگیل (گلابی جنگلی)

میعاد شیمی(مهندس ارجمندی) 09122838574 09129628027 36617962

اسانس آناناس اسانس آناناس با کیفیت اسانس انار اسانس انار برای سلامتی اسانس انار برای چه کشوریست اسانس انار قیمت اسانس انار کاربرد اسانس انگور اسانس انگور چیست اسانس کشمش اسانس کشمش آلمانی اسانس کشمش درجه 1 اسانس کشمش چیست خرید اسانس آناناس خرید اسانس انگور خرید اسانس کشمش خواص اسانس انار درست کردن اسانس آناناس طرز تهیه اسانس آناناس فروش اسانس انگور فروش اسانس کشمش قیمت اسانس آناناس قیمت اسانس انگور ویدیو اسانس کشمش کاربرد اسانس آناناس کاربرد اسانس انار کاربرد اسانس انگور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *